Oferta

Firma Turboplast to komfortowe maty relaksacyjne

Wybawienie dla kręgosłupa

Specjalne maty do akupresury

Maty relaksacyjne do akupresury to prawdziwa ulga dla kręgosłupa. Wyglądem przypominają materac, znajdują się tutaj jednak specjalne kolce, które wywierają nacisk na ciało, zapewniając lepszy dopływ krwi. Jednocześnie skutkiem zastosowania maty jest komfortowe rozluźnienie mieści i poprawa wszystkich funkcji życiowych w uciskanym miejscu.

Zgodni z chińską filozofią, energia życiowa zwana Qi to siła przepływająca przez całe ciało. Ma ona bezpośredni wpływ na całokształt zdrowia człowieka.

Mata poprawia samopoczucie, dodaje pozytywnej energii i pozytywnie wpływa na stan zdrowia. To idealne rozwiązanie do zastosowania w przypadku akupresury kręgosłupa oraz głowy – matę umieszczamy pod karkiem. W ten sposób można pozbyć się bólu kręgosłupa, uporczywej migreny i wielu innych dolegliwości. Matę relaksacyjną można zastosować w przypadku zwyrodnień, rwy kulszowej oraz do polepszenia pracy serca, naczyń krwionośnych, układu oddechowego i nerwowego – w takich przypadkach matę należy umieścić wzdłuż kręgosłupa. To także idealne rozwiązanie na relaks o charakterze ogólnym dla osób, które długo pracują przy komputerze czy prowadzą samochód.

Mata relaksacyjna to idealne rozwiązanie dla osób, które długo i intensywnie pracują. Zastosowanie takich rozwiązań sprawia, że odczuwa się większą ulgę, a swoje obowiązki można wykonywać bardziej efektywnie.

Jak korzystać z maty?

Korzystanie z maty relaksacyjnej jest bardzo proste. Wystarczy położyć ją na twardej powierzchni i położyć się na macie na czas 20-25 minut, przyciskając do niej obolałe miejsce. Następnie miejsce z dolegliwościami należy rozmasować własną dłonią lub wykorzystując ręcznik. Kolejnym krokiem jest okrycie bolącego miejsca ciepłą tkaniną. Najlepszym czasem na takie zabiegi jest wieczór, tuż przed snem. Jeśli mamy do czynienia z poważniejszymi dolegliwościami stawowymi, mięśniowymi czy w kręgosłupie, warto zdecydować się dodatkowo także na skurczanie i rozkurczanie mięśni w partii ciała, gdzie pojawia się ból. Takie aktywne ruchy stanowią spora ulgę w pojawiających się dolegliwościach.

Dla wygodny i komfortu naszych klientów, każda mata relaksacyjna posiada także półgodzinny film instruktażowy. Dzięki temu każdy może sprawdzić, jak prawidłowo należy korzystać z maty i wykonywać poszczególne ćwiczenia. Wystarczy zainstalować dodatek i odtworzyć film na swoim komputerze. Przedstawiamy również wersję skróconą, z jaką warto się zapoznać.

Ważne: początkowo korzystanie z maty może powodować znaczący ból. Dzieje się tak ze względu na ucisk stożków. Trzeba jednak wytrzymać kilka minut, później ból zniknie.

Maty są wygodne i praktyczne w użyciu. Można je czyścić za pomocą ciepłej wody i detergentów. Warto wykorzystać miękką szczoteczkę, a na koniec całość spłukać wodą.

UWAGA: Nie należy wykonywać zabiegów, gdy mamy do czynienia z podrażnieniami i stanami zapalnymi skóry, w czasie ciąży oraz menstruacji. Oprócz tego nie można wykonywać zabiegów na brodawkach, guzach czy pieprzykach (należy je zabezpieczyć plastrami), a także w przypadku chorób nowotworowych, epilepsji czy wtedy, gdy występują duże skoki ciśnienia tętniczego.

W razie wątpliwości czy pytań najlepiej skonsultować się z masażystą albo z lekarzem.

Mata relaksacyjna naszej produkcji to pełne bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Jej wzór został zgłoszony do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej, pod nr W114554.

Warto przeczytać „mat-mas” i poznać efektywną pomoc w przypadku schorzeń kręgosłupa i doskonałe formy relaksacji czy odpowiedzi na pojawiający się ból.

Przeczytaj koniecznie! "mat-mas" - jako skuteczna pomoc w leczeniu schorzeń i dolegliwości kręgosłupa, jako doskonały relaks, czy szybka reakcja na ból. (pdf 1MB).

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

ALLEGRO